درباره ما

درباره ما

درباره هامون رایان
هامون رایان فروشگاه تخصصی لوازم کامل اصلی و جانبی کامپیوتر است. گروههای مخلتف کالاهای کامپیوتری، مینی پیسی، لپتاپ، تجهیزات شبکه و ماشینهای اداری با تنوع در ابزار و برند در این فروشگاه عرضه می کند. ما تلاش می‌کنیم تا کاربران بتوانند پیش از خرید امکان دریافت اطلاعات کامل کالای خود را داشته، آنها را در جایگاه مقایسه با یکدیگر قرارداده و با اطمینان کامل و حق انتخاب خرید امکان بررسی کالای مورد نظرش را داشته باشد.
یکی از اهداف مهم فروشگاه ما تولید محتوایی فنی، تخصصی، صحیح و دقیق برای کاربران است که بتواند نیاز آنها را پیش از خرید مرتفع کند. برای فروشگاه هامون رایان مهم است که کاربران بتوانند کالای مورد نیاز خود را درست، دقیق و با سهولت انتخاب کنند. از این رو ما با بیشترین ارزش برای کاربران، عمده تلاش خود را بر این گذاشتیم تا مشتری بتواند خریدی باکیفیت داشته باشد. ما مشتاق یادگیری و پذیرای تغییر در جهت مثبت برای رفع نیازهای مشتریان بوده از این رو شنوای پیشنهادات شما و استفاده از تجربیاتتان برای بهتر شدن مجموعه اینترنتی خود هستیم.

 

رسوخ اینترنت در زندگی امروزی بشر شیوه‌های زندگی او را متحول کرده است. نسل جدید که بیش از پیش خود را با اینترنت درگیر کرده شیوه خرید خود را نیز تغییر داده است تا راحتتر با روحیات و نیازهای رو به رشدش هماهنگ باشد. دیگر آن منفعتی که خرید اینترنتی با خود به همراه می‌آورد بر کسی پوشیده نیست و در ظاهر با زندگی مدرن امروزی بیشتر منطبق به نظر می‌آید. آنچه ما را به ابزارهای هوشمند نیازمند می‌کند برآمده از هوشمندی همین بشر است که با تغییر شیوه زندگیش به او می‌گوید هوشمندانه زندگی کند.

خرید کردن یکی از همان شیوه‌های متحول شده در زندگی است که روشهای متفاوتی برای آن وجود دارد. تحقیق، بررسی، آگاهی، مقایسه و انتخاب از جمله حقوق مشتری پیش از اقدام به خرید است. از این رو افراد بیشتر در طلب خریدی با روشهای نو، همراه با لذت و نگاهی هوشمندانه است. همین دلیل است که افراد را به استفاده از اینترنت، استفاده از خدمات اینترنتی فروشگاهی و خرید اینترنتی ترغیب می‌کند. از این رو ما در فروشگاه هامون رایان سعی بر این داریم هماهنگ با نیازهای مشتری، برای رفع آنها گام برداریم.

شرکت هامون رایان آرکا

بدون شک در عصر کنونی ، سرعت پیشرفت علم و تکنولوژی روز به روز در حال انجام می باشد. بهره گیری از تکنولوژی و کالاهای دیجیتال در زندگی همه ما بصورت محسوس بیشتر از گذشته بوده که در چنین شرایطی لازمه استفاده ی بهتر از تجهیزات و کالاهای دیجیتال ، تامین قطعات با کیفیت بالا و دارای گارانتی می باشد. شرکت هامون رایان آرکا وارد کننده و تأمین کننده انواع قطعات سخت افزاری کامپیوتر مانند هارد، رم ،سی پی یو ،مادربرد، کارت گرافیک،حافظه اس اس دی ،کیس و … و همچنین تأمین، نصب و پشتیبانی انواع تجهیزات شبکه مانند سویچ های سیسکو، میکروتیک، سرورهای اچ پی و … می باشد. ما خود را متعهد به تأمین قطعات با کیفیت و با هزینه مقرون به صرفه می دانیم و همواره به حفظ کرامت و ارزش مشتریانمان پایبندیم

 

فروشگاه هامون رایان
هامون رایان آرکا یکی از فروشگاههای اینترنتی نو در زمینه فروش انواع لوازم و تجهیزات کامپیوتری با تنوع کالایی برای تمامی اقشار جامعه با هر حوزه کاری و در هر گروه سنی است. هامون رآیان تلاش می‌کند با تضمین بر اصل بودن کالا و بهترین قیمت تجربه‌ای لذتبخش از یک خرید اینترنتی را برای کاربرانش به وجود آورد.